| dara_1781 a întrebat:

Hei credeti ca elena din jurnalele vampirilor se va mai transforma in vampir? ca eu am vazut episodul 1 din sez 3 si nu se tranformase.si ce credeti ca se va intampla cu katherine? abia astept sa vad urmatorul episod

6 răspunsuri:
| marymartvd a răspuns:

Despre Elena, scriitori nu au dat de inteles ca se va transforma prea curand(poate nu in sezonul asta) iar depre Kat, din cate am inteles din interviurile lor ea va mai aprea in sezonul acesta, dar numai atunci cand va avea noi informatii, nu stiu ce informatii dar presupun ca sunt bazate pe modul de distrugere al lui Klaus happy
Si eu astept cu nerabdare urmatoarele episoade:X:X:X
Love TVD 4ever!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ok. Asteapta urmatorul episod. La ce te ajuta sa ne dam noi cu presupusul despre ce-or sa faca aia?

| AndreeaPop a răspuns (pentru ardnaxur1961):

OMG ce copil copac esti! dai niste raspunsuri care nu isi au rostul! Frate copilul te-a intrebat tu trebuie sa raspunzi! Am vazut si alte raspunsuri de-ale tale si chiar... Si mai esti si EXPERT TPU. Jalnicoh go on

| BlaBlaa a răspuns:

Pai depinde, klaus crede ca elena e moarta, sau cel putin asa spunea damon. cat despre katherine, cred ca va fi gasita de klaus si stefan pana la urma; imi amintesc cand klaus spunea ca-l are pe stefan si o sa le fie usor s-o gaseasca pe katherine, chiar daca ea fugise tongue

| Twiiix a răspuns:

Ea se va transforma in sezonul 4...cu sangele lui Damon.dar nu stiu exact in ce episod...eu abia ajung la sezonul 4.

| Annaa26 a răspuns:

Si eu amm vazut ieri episodul...sincer nu stiu