| ClaraLove a întrebat:

Hei daca nu vreti o funda atunci vreti sa dati si voi niste filme calumea de groaza, pana acum nici unul dintre filmele primite de voi nu m-au speriat asa ca va rog sa fie un film cu spirite si sa ma sperie si nu vreau paranormal activity.

Răspuns Câştigător
| NicklausMikaelson a răspuns:

Am gasit Filmul pe care ti l'am spus mai sus ( cel de groaza I don't want to see ) se numeste "House of 1000 Corpses" Sper sa Te sperie rau laughing

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Încearcă să vezi „Hamlet " cu Laurence Olivier.

| NicklausMikaelson a răspuns:

Salut! daca doresti Filme de groaza (comedie ) iti propun un : Scary Movie / Chucky iar daca vrei film de groaza. : cauta "101 Cadavre " sau cam asa ceva : deci e singurul Film care m'a speriat de groaza.