| noname2021 a întrebat:

Hei,deci am vazut de mult timp un serial care din pacate continea un episod pentru ca nu s-a mai continuat cu el cred,semana cu cartea damnare parca,nu e filmul ala cu fallen, era un serial ceva, stiu sigur ca avea doar un episod pe atunci.Nu stiu alte detalii si nu stiu daca va suna cunoscut sau ma puteti ajuta dar merita sa intreb, stiti cum se chema?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din detaliile pe care le-ai dat niciodata nu vei gasi un raspuns.
Este foarte slab structurat textul tau, fara supararea dar nu am gasit un text aici pe TPU mai slab de atat, nici la copii de 12 ani!
Nu ai dat absolut niciun detaliu sin acel serial si cum ai vrea ca cineva sa-si dea seama?

| noname2021 explică (pentru Simpatic):

Uite ca cineva mi-a raspuns si fara sa se creada superior,am zis ca nu stiu detaliile, dar seamana cu o carte, deci e un plus decat deloc, nu stii raspunsul, vezi-ti de treaba ta.

| Simpatic a răspuns (pentru noname2021):

Auzi lasa aroganta asta proasta ca nu ai nivelul de intelegere necesar si te pot face sa plangi din putine cuvinte.
Aici este un forum public, pui o intrebare altcineva raspunde, nu ti se raspunde preferential ca vrei tu sa nu raspunda cutare ci doar cutare.
Pe de alta parte nu a fost superioritate am spus ca nu ai zis nimic cu acea descriere cat si faptul ca si un copil de 12 ani putea sa spuna mai multe detalii.
Mai lasati-ma astia care cititi doar autori contemporani si va spargeti in figuri de stil pe aici cat si in viata ca nu este nimic de capul vostru pe niciun meridian al lumii asteia pe care o tot cutreiera unii doar ca sa-i faca umbra.

| noname2021 explică (pentru Simpatic):

Te asteapta iadu, hai ceauwinking

| faramatania a răspuns:

Știu un serial care a rămas doar cu episodul pilot.S-ar putea să fie The After (2014)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-after-590625/
https://www.imdb.com/title/tt3145422/

| noname2021 explică (pentru faramatania):

Nu e acesta dar e un inceput laughing mersi