| andry96 a întrebat:

Hei guys! stiti cumva care revista contine actualitati despre staruri internationale si nu staruri de la noi? dau funda big grin

3 răspunsuri:
| inmedio1 a răspuns:

Buna Andry

In magazinele Inmedio poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo sau BOP.

De asemenea, avem o multime de reviste mondene internationale: People (SUA), Heat (Anglia) sau OK! (SUA).

oti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam

| kokomy a răspuns:

Heat si OK!laughing) sunt super

| Ada21 a răspuns:

Bravo si Bravo Girl happy, sper ca te-am ajutat happy...