| KhalaessiDM a întrebat:

Ce crede-ti despre asa-zisii Iluminati? Am citit cum ca si marile staruri internationale ar fi implicate. Oare asa sa fie?

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Nu este asa. Jurnalistii nu cunosc viata lor personala si nu le pot judeca dupa felul in care arata sau dupa cum apar in videouri.Eu cred ca ele fac asa ca sa aiba mai multa popularitate.Hai sa zicem ca ar fi fost adevarat daca era una, dar deja "toate"? Marea parte sunt persoane bune la suflet si tot asa prin videourile lor s-ar zice ca sunt implicate, dar poate nu ele au ales tema. Sper sa intelegi, nimeni nu ar fi atat de nebun incat sa fie implicat acolo.

2 răspunsuri:
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Din cate stiu e : eminem si jay-z au recunoscut ca si-au vandut sufletele lui "rain man" pentru succes
- rihanna are ceva semne in videoclip in umbrella si you da one, gaga are in bad romance si altii. search youtube, mie acolo mi-a aratat o prietena, eram sceptica si nici acum nu stiu ce sa cred.

oh go on ei cu ale lor noi cu ale noastre laughing

| Liviu_Mihalcescu_1969 a răspuns:

Pe pisi pe mass-media. Iti recomand sa citesti carti despre asta daca chiar vrei sa te informezi big grin