| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune niste filme gen "Wild Child"-Cu Emma Roberts, "O cenusareasa moderna" - Cu Hilary Duff?
big grin Funda big grin!

Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Hmm stiu eu niste filme pe care le ador :
Sydney White [ e cu Amanda Bynes si e ceva gen Alba-ca-zapada moderna. E super genial ]
New York Minute [ cu gemenele Olsen ]
The Lizzie McGuire Movie [tot cu Hilary Duff]
Raise your voice [ tot cu Hilary Duff]
Another Cinderella Story [ cu Selena Gomez ]
Sleep Over [ desi vechi super super tare :] cu Alexa Vega ]
nu mai imi vin in cap acum dar astea sunt super super tari :]!

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Cracks.O sa iti placa, e si putin thriller. Uite:http://www.cinemarx.ro/filme/Cracks-Cracks-441736.html
E putin genul"Wild child".Dar e muult mai frumos 8->
Vizionare placuta.:-*

| Elennyi a răspuns:

Hotel for dogs -Emma Roberts, Valentines Day -aici sunt o gramada de actori buni, What A Girl Wants, e cu tipa din fetele Gilmore nu mai retin numele big grin incearca si Freaky Friday, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi la toti:*:*.V-am dat vot!:*:*