| pengudm a întrebat:

Hei! In legatura cu serialul "Feriha" de pe Kanal D (ma adresez doar celor care urmaresc serialul sau stiu ceva despre el ), din 11 februarie, probabil, dupa cum stiti va reincepe serialul "Suleyman Magnificul". As vrea sa fac un apel catre toti cei care stiu cand va fi mutat serialul nostru, daca Suleyman va incepe de marti. Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Pufuletmic a răspuns:

Buna, in legatura cu intrebarea ta, Suleyman se va difuza doar marti urmand ca si Feriha sa se difuzeze luni, probabil ca dupa ce se va termina Feriha si va da si luni Suleyman! Il astept cu nerabdare!

| pengudm explică (pentru Pufuletmic):

Insa, mai degraba se va termina "sezonul 3 din Suleyman, decat Feriha, deoarece Feriha are 67 episoade. Mie oricum imi place foarte, foarte mult Feriha, deja l-am vazut tot filmul pe youtube, dar are mai mult efect asupra mea la TV. M-a marcat foarte tare...e o lectie de viata surprinzatoare, Doamna da sa fie Feriha luni si sambata.

| pengudm explică (pentru Pufuletmic):

Mai astept raspunsuri, oricum! happy

4 răspunsuri:
| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

S-ar putea sa se mute iar sambata dar nu sunt sigura, iar Suleyman sa fie tot luni si marti. Sau invers happy

| Katydragutzi a răspuns:

S-ar putea sa se faca o pauza intre sezoane, deoarece mai are putin si se termine, cateva episoade si o sa difuseze Suleyman intreg sezonul, cred nu stiu ce sa zic, nu cred ca stie cineva cum va fi.