| MMadalina123 a întrebat:

Hei, in Zori de zi (Twilight), ce putere avea Demetri din clanul Volturi?

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Demetri putea sa localizeze pe oricine, oriunde in lume atat timp cat acea persoana a fost o data cu el. E de un milion de ori mai specializat in urmarirea persoanelor decat James si Alistair, dar nu o poate localiza pe Bella cand isi foloseste scutul mental de protectie happy

Funda, te rog? :*

2 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Demetri putea sa localizeze pe oricine, oriunde in lume atat timp cat acea persoana a fost o data cu el.