| Crescent a întrebat:

Hei! Incerc sa gasesc un desen animat de pe minimax. Cred că era un film. Nu îmi aduc aminte foarte bine cum era, dar o să încerc să spun câteva chestii. În primul rând, era o fata care avea un medalion la gât. Venise la bunici parca, la un fel de competiție sau joc cu alți copii. Putea să vorbească și să vadă zanele. Fiecare zana avea o culoare și erau cumva legate de curcubeu. Mai era si un tip rău, care voia să le distrugă sau ceva de genul. Tin minte ca își crease o armată de oameni de zapada și la un moment dat își bate joc de unul. Îi mănâncă morcovul, sau ceva asemanator. Se poate sa fi gresit ceva, dar încerc să îl gasesc. Știe cineva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sper să nu greșesc, dar cred că e acest anime:

Rainbow Magic: Return to Rainspell Island (2010) https://youtu.be/Uz7soIgPQgE

| Crescent explică (pentru floresdemayo):

Acesta e. Multumesc mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru Crescent):

Cu mare drag!

3 răspunsuri:
| maestrulfemeilor69420 a răspuns:

Cred ca stiu eu, stiu ca era pe minimax un desen, se numea ceva ghebi fara frica sau cv de genu! 1! respect te iubesc