| LeaveIt a întrebat:

Hei happy Particip la miss si tema balului este 'Filmul'...deci trebuie sa imi aleg un personaj dintr-un film(celebru de preferat ca sa prinda la public) si sa il interpretez, in special la proba de impresioanare unde trebuie sa redau o secventa din film..de ex. un das din film, sau un schimb de replici celebru..chestii de genu happy Si n-am nicio idee ..nu-mi vine niciun film cu personaje celebre..sugestii,va rog? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| killeru22 a răspuns:

Agent 007 : -Bond, James Bond. happy

| LorennaAlexandra a răspuns:

Aici e un top al replicilor celebre din filmele romanesti: http://www.cinemarx.ro/....../.Dialogul in care se afla replica il cauti singura.
Iar aici ai niste video cu dansuri: http://forum.placere.ro/topic/2332-dansuri-celebre-din-filme/.

| Xirinax a răspuns:

OOO... pai Jackie Chan care e renumit pentru filmele sale si de actiune dar si amuzante sau Stevens Seagal. Chuck Noris depinde daca multi din copii au uitat de aceste filme foarte frumoase