| TheEvilCat a întrebat:

Hei! Puteti sa-mi dati niste exemple de anime-uri, care v-au placut, in mod special? Cu o mica descriere...Inafara de:
Naruto, Vampire Knight, Elfen Lied, Shiki, Code geass, Clannad, Kaichou-wa maid sama, Blood-c, Hakuouki Shisengumi Kitan, Special A, Bakugan, Kuroshitsuji si Durarara, astea le-am vazut...
Ce anime mi-ar mai trebui sa am "lista"completahee heehee hee[va rog nu ziceti Bleach sau Death note]

>Fundaaabig grin

Răspuns Câştigător
| iRaul a răspuns:

One Piace, Fairy Tail, Highschool of the Dead, Freezing, Umamori Himari, School Days, Hellsing, Hellsing OVA si iti ajunge pentru un an.

6 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Ce ai enumerat tu acolo sunt cele mai frumoase anime. uitete la naruto shippuden asta este singurul care nu la.i pus laughing

| Wowgirl a răspuns (pentru ianaa):

Naruto le cuprinde pe toate...

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Incearca si lovely complex mie mi-a placut foarte mult

| bloody181 a răspuns:

One Piece cel mai frumos anime cu Naruto, Naruto Shippuden Bleach( Trebuie sa te uiti macar la 5 episoade asa am facut si eu pe urma am inceput sa ma uit ca obsedatu), Fairy Tail, Bakuman

| MadaCriss a răspuns:

Nu vrei bleach? Ok ceva romantic ti-ar placea cum ar fi nana? Junjou Romantica? Ia siteul asta http://anime-ro-sub.net/ gasesti 100 si ceva de animeuri ai din ce alege, si la vampire knight care este preferatul tau al meu e Zero

| Serenax a răspuns:

Mie mi-a placut Kaleido Star happy