| Bianca1997 a întrebat:

Hei salut! Stiti era mai de mult o emisiune si prezentatoare era Andreea Raicu.Era vorba despre 3 fete si 3 baieti care se intalneau intr-o camera intunecoasa unde nu se putreau vedea cum arata si mai la final cei care vroiau sa fie impreuna ramaneau si cei care nu plecau.Ma rog erau mai multe etape. Daca stiti cumva cum se numea spuneti-mi. Bafta!

11 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

„Întâlnire pe întuneric"

| Ddenise211 a răspuns:

Intalnire pe intuneric era difuzata pe Prima Tv :)
http://www.primatv.ro/......neric.html
Sper ca te-am ajutat. Funda?;;)

| ġคвÿ a răspuns:

Emisiunea se numea "Intalnire pe intuneric" FunDa? :X

| Anonime a răspuns:

Intalnire pe intuneric. FUndita plss xoxo:*

| Alecsandraa97 a răspuns:

Intalnire pe intuneric. Se disfuza pe PrimaTv acum, acum o saptamana in reluare happy.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Intalnire pe intuneric!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc de emisiunea aia.Se numea''Intalnire pe intuneric''happy

| crissyyo a răspuns:

Buna, parca era: Intalnire pe Intuneric :*>big grin

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Intalnire pe intuneric este si pe TLC acum varianta lor Dating of the darkbig grin

| EnjoyTheSilence a răspuns:

Se numea Intalnire Pe Intuneric

| Daiana_8225 a răspuns:

Intalnire pe intuneric se numeahappy