| Ana227 a întrebat:

Hei stiti la ce ora este emisiunea aia de pe Discovery Sicene cu Morgan Freeman?

Răspuns Câştigător
| Ionel221 a răspuns:

Interesant daca iti place cosmosul, si teoriile consipirationale pe care le dezvolta.
Mai ales, ca asculti un mare narator american, Morgan Freeman.

| Ana227 explică (pentru Ionel221):

Sunt pasionata de astronomie, am chiar si un telescop pe care il folosesc de cate ori am ocazia. Este foarte fascinant universul si ma bucur de fiecare data cand am ocazia sa il explorez.Pacat ca majoritatea oamenilor cunosc doar viata de jos si uita sa ridice ochii catre cer si sa se bucure de minunatiile lui.

5 răspunsuri:
| Bonniie a răspuns:

''Morgan Freeman în spaţiu'' se va difuza pe Discovery Science Duminică (21 Iunie) la orele 5:24, 17:50 şi 21:10.

| Ana227 explică (pentru Bonniie):

Multumesc mult Bia04

| Ionel221 a răspuns (pentru Ana227):

Sa stii ca poti sa-l vezi si online, pe youtube.
Oricum, presupun ca ai vazut si filmul "Interstellar" care, este o calatorie interstelara prin gauri negre, si descoperirea altor planete posibile pastratoare de viata?

| Ana227 explică (pentru Ionel221):

Inca nu dar am de gand si deja stiam de el