| Alleeeeeeee a întrebat:

Hei! The Originals are vreo legătură cu The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Are o legătură când știi și ai vizionat TVD, altfel pentru cineva neavizat este ok, un serial nou pe care îl poate urmări și înțelege perfect.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Da, are o legătură.
Dar niciodată nu o să găsești în The Originals pe Elena, Stefan sau Damon.

| Alleeeeeeee explică (pentru OnuOnulică):

Da. Am văzut că este decât Klaus, Elijah, Rebekah.Și am vazut ca au aceleasi nume si asta m-a dus cu gandul ca ar putea fi o continuare la "The Vampire Diaries" happy.

| Cristina27061999 a răspuns:

Da love struck
apare Klaus Rebekah Elijah si cam atat
dar la inceputul serilului apar secvente dintr-un episod din the vampire diares love struck
funda?

| BleedingLOVE1 a răspuns:

Deci da cele 2 filme au legatura : Acum fii atenta sa iti explic. Serialul initial a fost tvd, care prezinta in mare parte povestea elenei si a fratilor Salvatore.in acest serial a aparut Klaus
un pesonaj mistorios cu un accect care te da pur si simplu pe spate si care e asa dragut.S-a dovedit ca el este un vampir original si mai are alti frati si surori originali, adica primii vampiri aparuti pe pamant. Klaus, rebecca(sora sa) restul familiei si povestea lor a placut foarte mult publicului asa ca a luat nastere The ORiginals unde klaus este unul din personajele principale si povestea lui de exista ca vampir de aproape 1000 de ani esti prezentata pe larg publicului. pls fundita? este primul meu raspuns