| emily76emily a întrebat:

Serialul The Originals are legatura cu The Vampire Diaries? Si daca da cand ar trebuie sa il vizionez pentru a avea legatura cu actiunea din TVD? Multumesc

2 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

In serialul The Originals apar Klaus, Rebeca, vampirii originali. Prezinta povestea lor din trecut si din prezent. Nu prea are legatura cu The vampire diaries pentru ca actiunea se intampla in orase diferite si personajele nu se intercaleaza intre ele. Te poti uita la ele si in paralel si separat. Eu una ma uit la episoade atunci cand apar.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Din motiv ce au titluri diferite, nu cred ca au legatura.