| fanmiraculos105 a întrebat:

Hei.
Știe cineva dacă Elena din "The Vampire Diaries" chiar moare în sezonul 6? Adică, am citit undeva că ea și Stefan o să se vadă pentru ultima dată în sezonul 8, episodul 16 și mi-e un pic neclar...

1 răspuns:
| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Heii, nu, Elena nu moare, Kai face o vraja prin care o leaga de Bonnie si cade intr-un somn adanc, si atat timp cat Bonnie traieste nu se poate trezi. Doar ca Bonnie reuste ca de obicei sa salveze situatia si prietenii totodata