| Cthulhu16 a întrebat:

Hei! Tocmai am terminat sezonul 6 din Game of thrones. Imi puteti spune cate sezoane are si cand va aparea urmatorul sezon?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Următorul sezon apare pe 25 iunie 2017 din câte se pare.Serialul va avea 8 sezoane.
http://www.imdb.com/title/tt0944947/episodes?season=7

Am înţeles că se va face şi un spin-off, dar deocamdată nu se ştie nimic mai mult.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata are 6 sezoane si sezonul 7 o sa inceapa in iunie 2017. Cate o sa fie de toate n-am aflat inca.

| IseeVoices a răspuns:

Vor fi 8 sezoane in total, iar ultimul sezon se spune ca v-a avea doar 6 episoade.
Sezonul 7 apare prin aprilie. (cred)