| Jtedhajaj a întrebat:

Hei TPU, ati vazut vreodata un serial de doua ori la rand, gen l-ati terminat odata si il mai incepeti inca odata?

11 răspunsuri:
| Carolina1972 a răspuns:

Da. Teen wolf, adevaru e ca aveam si vreo 13-14 ani si teen wolf fiind un serial despre varcolaci, eram super incantata de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da. "A discovery of witches".

| Anonim0310 a răspuns:

Travelers happy si supernatural....nu regret nimic as mai face-o odata happy

| DangerF a răspuns:

Da, The 100. L-am vazut de 3 ori. Cel mai bun serial EVER. Si in cateva zile se lanseaza ultimul sezon.

| Jtedhajaj explică (pentru DangerF):

Am auzit, dar ce e asa de fain?

| LikeARollingStone a răspuns:

De multe ori. La serialele cele mai bune mereu descoperi lucruri noi.

| DangerF a răspuns (pentru Jtedhajaj):

Nu e numai actiune si batai mereu, sunt si momente de 'romantism' desi nu i-asi spune chiar asa. Faza e ca nu e numai violenta. Te atasezi mult de unele caractere. Cand moare un caracter nu e doar asa, a murit si gata, parca iti pasa de el. Caracterele evolueaza drastic pe parcurs. Ai putea sa te uiti la review-uri pe google pentru mai multe. E greu de explicat pentru ca genul serialului nu este fix actiune. Sunt multe genuri imbinate

| DangerF a răspuns (pentru DangerF):

Si mai am ceva de adaugat. E o mare poveste in spate. Si a serialului si a personajelor. Te asigur ca daca o sa te uiti pana la sfarsitul primului episod o sa te tina in priza sa te uiti la cat mai multe episode. Deci ma jur ca m-am uitat la primul sezon si putin din al doilea intr-o zi, si nu sunt singurul.

| DangerF a răspuns (pentru DangerF):

Mi se pare un serial chiar foarte underrated pentru cat de bun e.

| Jtedhajaj explică (pentru DangerF):

O sa il incerc