| AalaBalaPortocalaa a întrebat:

Hei TPU, a fost mai demult un film pe HBO despre o fata care tocmai absolvise, si se dusese in vacanta cu scoala in insule.Ea fusese rapita si ucisa(cred). Stiti cumva cum se numeste filmul si unde pot sa il vad?

3 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Aaaa,Taken? Dar ea a fost numai rapita, prietena ei a fost ucisa.Si cumva tatal ei era politist?

| AalaBalaPortocalaa explică (pentru Zendaa):

Um. nu. Povestea era mai mult, despre mama fetei, care incerca sa afle ce s-a intamplat cu ea. Dar abia la final afla ca 3 tipi au omorat-o.

| Zendaa a răspuns (pentru AalaBalaPortocalaa):

Ok,o sa vad ce gasesc happy.