| AlexandraMiruna a întrebat:

Hei TPU, acum cateva zile am vazut la tv un film superbpuppy dog eyes.Deci era in franceza, iar o femeie era casatorita cu un om bogat...insa ea avea un amant de 2 ani.pana la urma sotul moare iar "Vaduva" pleaca in locul unde visa sa traiasca cu amantul ei.Cum se numeste filmul, dau funda.Help,please!:-s.Cel mai rapid raspuns primeste funda:-s

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ila in care moare sotul in accident de masina si ea vrea noaptea sa plece cu iubitul care era pe vapor?

| AlexandraMiruna explică (pentru anonim_4396):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraMiruna):

Ila cu blonda? Cu fiul ei care canta noaptea si o enerva findca nu putea sa plece? Cand a dat pasaportul iubitului pentru bilete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu eu. Ila cu care scriiau bilet la sot nestiind ca este mort? Cum zicea plec nu?