| Mirunapampam a întrebat:

Hei TPU, acum cateva zile am vazut la tv un film superb.Deci era in franceza, iar o femeie era casatorita cu un om bogat...insa ea avea un amant de 2 ani.pana la urma sotul moare iar "Vaduva" pleaca in locul unde visa sa traiasca cu amantul ei.Cum se numeste filmul, dau funda.Help,please!:-s.Cel mai rapid raspuns primeste funda:-s.Va rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Te duci pe port.ro,dai la tv iti alegi programul unde a fost filmul si ziua dar grabestete ca nu au decat 2 zile precedente si te uiti ce film a fost la ora la care tu il vizionai, trebuie sa il gasesti, eu asa fac deobicei.Succes

| Mirunapampam explică (pentru georgiana967):

Oh,e prea tarziu... oricum, multumesc:*