| AlexandraMiruna a întrebat:

Hei TPU, acum cateva zile am vazut la tv un film superb.Deci era in franceza, iar o femeie era casatorita cu un om bogat...insa ea avea un amant de 2 ani.pana la urma sotul moare iar "Vaduva" pleaca in locul unde visa sa traiasca cu amantul ei.Cum se numeste filmul, dau funda.Help,please!:-s.Cel mai rapid raspuns primeste funda:-s

5 răspunsuri:
| Depay a răspuns:

Le dauphin. Si apropo Merlin99, unde a cersit el funda? I lasi id de mess sa vorbesti sa iti dea tie funda? laughing Ce lume orgolioasa si proasta in ziua de azi.

| CleverAdvisor a răspuns:

Le dauphin.(Delfinul) Sunt sigur ca ala era filmul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CleverAdvisor):

Nu era ila ma nu mai cersi funda cu raspunsuri aiurite eu stiu filmul dar nu mai tin minte denumirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id ista si iti spun stiu filmul il spun doar pe mess danilo_solaja contacteaza-ma acum!

| loveisDIRTY a răspuns:

In sfarsit, vaduva!(Enfin veuve)