| CausingCatastrophy a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutor.Cand eram mica,am vazut un film,cu un barbat care statea intr-o cabana,iar langa era un lac.El rapea femei,le sechestra si le ineca in lac,nu m-am uitat la tot,dar stiu ca a rapit-o pe una,si i-a legat o piatra de picior si a aruncat-o in apa, iar ea acolo a vazut mai multe femei inecate.Stiu ca suna sadic,dar sunt curioasa cum se termina,daca ma puteti ajutapuppy dog eyes, funda.

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

S-ar putea sa te referi la filmul Cabin by the Lake(2000), in care joaca Judd Nelson.

| CausingCatastrophy explică (pentru aladinbeci):

Doamne deci iti multumesclaughing

| CausingCatastrophy explică (pentru aladinbeci):

Daca stii si unde as putea sa-l vad online ^_^

6 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Din pacate nu stiu unde ai putea sa-l vezi online; ma bucur daca te-am putut ajuta cu ceva si iti multumesc pentru funda. Bafta!

| Beckyyy a răspuns:

Poate era blood and sex-nightmare.

| CausingCatastrophy explică (pentru Beckyyy):

Um nu, imi amintesc ca numele lui era ceva de genul:casa de pe lac, dar pe internet nu-l gasesc nicaieri.

| dinuemy a răspuns:

Uite cred ca ai sa gasesti aici http://bit.ly/vX3gEfxx1