| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare legata de filmul Twilight Breaking dawn partea 1, Jacop se indragosteste de fiica Bellei? STIU ca este sufletul pereche a lui Jacop dar nu stiu nu imi place ca asa dintrodata nu o mai iubeste pe Bella sad Funditaa:*

Răspuns Câştigător
| LorrexD a răspuns:

Pai, Jacob o iubeste incontinuare pe Bella dar nu in felul acela. Cand ii vede fiica, simte o atractie catre ea. si se indragosteste. bella cand va auzi, aproape ca il va omori pe Jacob. asa scrie in carte.

6 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

De ce nu te uiti tu la film in loc sa intrebi?

| senstein a răspuns:

Ce sa intelegi daca esti batuta-n cap?! laughing

| senstein a răspuns:

Ma-ta te-a facut din greseala? Nu stiu de ce am sentimentul asta, esti foarte proasta, dar proasta cu spume, oare si ea e la fel? N-am ce sa-ti cer, esti retarda!

| senstein a răspuns:

Sa-mi bag pl-n mama ta! laughing)

| Pufulinna a răspuns:

Da, Jacob se va indragosti de fiica Bellei pentru ca aceasta seamana cu Bella, iar Bella va ramane cu Edward. Fundita? :X

| sellieania a răspuns:

Salut da e corectt Jacob se va indragosti de fiica Bellei.