| bella_2315 a întrebat:

Bella devine vampir in filmul twilight breaking dawn? Va rog sa-mi spuneti.

20 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am vazut in triller ca ea o sa ramana insarcinata cu Edward si pote sa moara din cauza sarcinii daca nu este un vampir. Sansa ei de a supravietui si de a pastra copilul este de a se transforma in vampir, iar eu cred ca o va face si va deveni vampir.

| Tera a răspuns:

Da, o transforma Edward dupa ce naste.

| Myuu a răspuns:

Da in Breaking Dawn

| Scherimuvi a răspuns:

Nu devine o salveaza la timp

| PinkDea a răspuns:

De unde sa stim? filmul nu s-a lansat inca, cred ca o sa devina vampir in partea a doua a care apare anul viitor

| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Da, in a doua parte. In prima se casatoreste cu iubirea vietii ei,Edward si se duc in luna de miere pe insula Esme. Acolo intretin relatii sexuale si ea descopera ca este insarcinata, o sarcina foarte avansata. Nimeni din familia Cullen nu stia ca asa ceva este posibil asa ca vor sa scoata "chestia" din Bella. Dar ea apeleaza la Rosalie si asa nimeni nu se poate atinge de micul Edward ce il purta in pantec. Sarcina a tot crescut iar cand copilul a sfasiat`o ca sa poata iesi afara din ea [este fetita, deci se inselase cu prvire la asta, numele ei fiind Renesmee] Edward ii infinge in inima o seringa din otel cu veninul lui si asa Bella se transforma in vampir. love struck Jacob se indragosteste in mod deosebit de Renesmee, cum fac varcolacii dar pe Bella nu o deranjeaza acest lucru prea mult. Volturi se hotarasc sa vina sa o ucida pe Renesmee si familia crezand ca este un copil nemuritor. Dar ea este de fapt jumatate vampir-jumatate om. Cu ajutorul varcolacilor, a mai multor vampiri si a Bellei care si-a descoperit noua putere [un scut cu care isi proteja doar mintea e] i-au facut pe Volturi sa se intoarca inapoi in Italia. Sper ca te-am ajutathee hee

Răspuns utilizator avertizat
| dedekool a răspuns:

Probabil dar cred ca abia in partea 2.

| RoxxuInna a răspuns:

Da in breaking dawn ea va deveni vampir. Vor avea si un copil. I love very very very...much this moviebig grin:*:X

| Eduard a răspuns:

Dap... happy, e superba ultima carte din saga Twilight.

| Nobodyy a răspuns:

Da.Va face dragoste cu Edward si va ramane insarcinata iar copilul fiind jumate vampir se va hranii cu sange iar bella va fi transformata. happy

| Ciprian16 a răspuns:

Nu devine!

| Ilincutza20 a răspuns:

Buna.
Da Bella devine vampir in Breaking Dawn dupa ce o naste pe Renesmee.Asta era singura cale ca ea sa nu moara.

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Da devine vampir pentru ca este singura posibilitate de ai salva viata dupa nasterea sangeroasa pe care a avut'o, iar fetita este jumatate vampir, jumatate om

| Lery a răspuns:

Da,atunci devine ea vampir.

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Cred ca dalaughing)

| carmen_4289 a răspuns:

Pai a zis:
vampiru:Nu-ti este destul o viata lunga cu mine?
Bellabig grineocamdata da
Deci pana la urma devine vampir...

| alexalautner a răspuns:

Da bella devine vampir in Breacking Dawn. Dupa nunta.

| Roxuu_1006 a răspuns:

Da,devine vampir dupa nastere fetitei lor...big grin

| LoVeSmile99 a răspuns:

Da o sa devina vampirwinking happy