| Gg1o984 a întrebat:

Hei, TPU! Am vazut acum cativa ani la tv un film si nu-mi amintesc cum se numeste. Era cu niste oameni care traiau printre ruinele unei cladiri, dar dupa ce mergeai tot mai departe vedeai cat de multe si-au construit acolo, erau o comunitate unita. Acum, povestea era centrata pe o fata si un baiat care, daca imi amintesc bine, ea ajunge acolo recent pentru ca fugea de cineva. La un moment dat o sa vina cineva si ei o sa incerce sa se ascunda pe cat posibil.
Are cineva vreo idee? Sau macar un film care sa sememe cu descrierea mea!

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Divergent (2014): https://www.youtube.com/watch?v=HkSSTuWtTTg