| Akuun a întrebat:

Hei TPU, as vrea un anime gen romantic + fantasti + drama etc... gen vampire knight, sword art online, amnesia, rosairo vampire, 11 eyes, dabolik lovers. dau funda pentru cel mai tare animewinking mersiii

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Ai aici o listă foarte mare de anime-uri de oricare vrei tu: http://www.animelist.site11.com/

Preferatul meu personal din lista asta este Mirai Nikki.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Iti propun

* "Dragonaut: The Resonance" - "Pentru a preveni distrugerea iminentă a Pământului de către un asteroid, Agenţia Internaţională de Dezvoltare a Sistemului Solar lucrează la "Proiectul D", şi crează dragoni după găsirea unui ou de dragon în ocean. Totuşi, ei află că asteroidul nu e singura lor mare ameninţare, pe măsură ce creaturi puternice ce seamănă cu dragonii apar pe Pământ. După ce asistă la uciderea uneia dintre aceste creaturi, Jin Kamishina e implicat în misterele dragonilor şi devine un pilot de dragon, cunoscut şi ca "Dragonaut". Cea care îl ajută în călătoria sa e Toa, o fată misterioasă care îl salvează de la moarte după ce creatura îl atacă."

http://rosub-anime-kage.info/anime/dragonaut-the-resonance/

Vizionare placuta!

| erzabadgirl08 a răspuns:

Blood+

| xenia1234 a răspuns:

Inuyasha, K-project, Ichiban Ushiro no Daimaou, Black Blutter (kuroshitsuji), Tokio mew mew, Code:Breaker