| didi12 a întrebat:

Ati putea sa-mi dati un site cu subtitrare pentru. filme? Eu de obicei le iau de pe regielive.ro,insa ma enerveaza fiindca imi apare scrisul ori prea devreme, ori prea tarziu.Nu ma intereseaza sa fie cu diacritice, doar sa apara subtitrarea la timpul potrivit.Va multumesc happy

4 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Regielive e foarte bun, dar ai grija ca subtitrarea sa corespunda cu filmul, ca altfel e decalata cum ai zis si tuhappy

| AlabalaAnonim a răspuns:

Eu zic sa ramai la site-ul ala ca e foarte bun, insa cand cauti subtitrare nu o lua pe prima care o gasesti.
Orice film are de ex : DVDRip Axxo sau altele
cauta subtitrare sa aiba exact ca filmul ar veni.

The hangover sub dvdrip axxo

Si atunci nu vei mai avea probleme cu subtitrare...
Ori daca ai bs player la inceput iti da sa downloadezi subtitrari pentru filmu acela, schimbi in rom, rum (are undeva optiune pentru aia) si iti va da subtitrari si cauti acolo sa se potriveasca cu filmu'

| rolly3342 a răspuns:

Sau descarci bs player si cauta automat subtitrarea la filme.si descarci care se potriveste.de exemplu, sa fie dvd rip.

| thevlad a răspuns:

Regie live e foarte bun. Trebuie sa ai grija ca numele filmului sa corespunda intocmai cu numele subtitrarii. Eu totusi folosesc titrari.ro. E mai bun, si mai usor de gasit subtitrarile ( in plus au search dupa id-ul filmului de pe imdb)