| Denisa85 a întrebat:

Ati vazut filmul "Titanic" aseara? Cum vi s-a parut? happy

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

L-am vazut mai demult...aseara nu m-am uitat pentru ca stiu ca nu ma mai pot opri din plans.sad este un film foarte foarte frumos... dar sa nu punem accent pe film ci pe povestea in sine care atinge si cea mai rece inima.este extrordinar filmul! isi merita toate premiile!

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Avatar nu e nici macar 0, 00001 % din titanic!

| DEBrown a răspuns:

Mi s-a parut la fel ca si acum cativa ani cand l-am vazut prima data. happy

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu l-am mai vazut acum cativa ani, insa si acum cand l-am revazut am fost foarte atenta si captata de el, este un film superb care merita a fi vazut.

| Abcfunny a răspuns:

Foarte superb happy nu as inceta niciodata sa plang la fazele emotionante din filmsad

| Elena_9796 a răspuns:

Daaalove struck
il adorlove struck
nu stiu ce sa cred insa despre partea a 2a cu jack se intoarce
treci la ultima mea intrebare si vizioneaza si trailerulhappy
eu chiar mi as dori o continuareehappy

tu?

| cssandreea a răspuns:

Titanic este un film foarte bine realizat, un film trist, cei drept,. dar si romantic :X

| Anddrea a răspuns:

Superb. Am plans ca de fiecare data laughing
Ramane cel mai emotionant film.

| Tarabostes a răspuns:

Nu l-am vazut aseara dar l-am vazut my demult.
a fost chiar impresionant

| Yeah1237 a răspuns:

Am vazut filmu. este superb nu am cuvinte sa-l descriu. m-am uitat de vreo 7 ori la el si nu m-am plictisit, un film extraodinar.

| PTROApetition a răspuns:

Deci pot spune ca m-am indragostit de acel film. Sambata seara m-am uitat la el si m-am uitat si duminica. L-am vazut de vreo 15 ori pana acum si nu m-am plictisit de el, din contra ma uit cu acelasi interes la el! Ii cel mai bun film pe care l-am vazut, ma refer la faptul ca desi l-am vazut de atatea ori nu m-am plictisit de el!love struck

| ierdna123 a răspuns:

Cel mai tare filmhappy

| Bloody a răspuns:

Sooperh tare dar din pacate o avut un final cam cum sa spun eu emotionant ti-l recomand daca nu l-ai vazut pana acumlaughing

| ιѕѕαвєℓℓα a răspuns:

Buna! Da, l-am vazut. Si mi s-a parut foarte frumos, dar si trist in acelasi timp.