| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, care este numele real al acestei actrițe indiene? Am mare nevoie de un răspuns, corect și concret. O caut de peste 1 zi.

Dați click pe link-ul de mai jos:

https://m.facebook.com/groups/193717750980114/permalink/ 1434354610249749/

16 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O cauti de peste o zi?
Credeam că de peste un an...))

Este ERICA FERNANDES, născută in Mangalore/India (daca te referi la fata in roșu)

Uite-o îmbracată in același sari!

https://www.latestgossipwu.com/gossip-34793-a

https://www.tellychakkar.com/......ese-steamy

| oglindasultanului a răspuns:

Care poza din alea? Puneti pe altii sa depuna efortul de a gasi ceva, cand voi nici macar nu scrieti exact ce anume vreti. Este un post pe Facebook, presupun ca prezinta niste filme, si ii gasesti numele in lista de "cast" pe wiki/imdb.

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns (pentru Laurentiujr):

Dă un link cu fată respectivă.

Răspuns utilizator avertizat
| NicolaeP a răspuns:

Cauta filmul pe imbd și acolo iti spune și actorii. La orice film vrei distributia actorilor o găsești acolo

| DoarBogdan a răspuns (pentru NicolaeP):

Da... doar ca numele actritei respective nu poate fi gasit asa usor :)

Te invit sa cauti chiar tu: https://www.tpu.ro/......-al-fetei/

| NicolaeP a răspuns (pentru DoarBogdan):

Este mai greu pentru unii sa caute prin răspunsurile deja date, deh comoditatea. Majoritatea răspunsurilor pot fi găsite deja online dar se prefera "mura în gura"

Răspuns utilizator avertizat
| NicolaeP a răspuns:

Ok cum se numește filmul o voi cauta eu

| DoarBogdan a răspuns (pentru NicolaeP):

Nu cred ca o sa o gasesti big grin
AM trimis linkul chiar mai sus, legat de cealalta intrebare a lui in care se specifica numele serialului. Dar nu l-ai accesat sad

Răspuns utilizator avertizat
| NicolaeP a răspuns:

Numele ei este : Deepika Singh

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimhqhqhhsjsa a răspuns:

Foloseste un reverse image search engine