| Andrewdelas2 a întrebat:

Hei TPU, caut un film cu Adam Sandler in care el era antrenor de fotball parca thinking si antrena niste copii si la un momendat se duc la o macelarie si gasesc acolo un copiil care juca fotbal cu carnea sau cv de genu si il ia in echipa..Nu prea imi mai amintesc cum se termina dar stiu ca era o faza care erau cu echipa intr-un cort si parca venise cainii sau lupii peste ei laughing. ma rog. Funda

1 răspuns:
| noname2021 a răspuns:

Cauta-l pe wikipedia, vezi in ce filme a jucat si gasesti si filmul care il doresti.