| PowerOfReich a întrebat:

Hei, TPU!
Caut un fost documentar de la National Geographic daca nu ma insel, in care prezenta dezvoltarea de la nastere pana la batranete a unui om, narata. Stie cineva cum se numea? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| PowerOfReich explică (pentru Lostlyric):

Multumesc, dar nu este nici una din aceste doua variante. In documentarul pe care il caut naratorul era persoana care isi povestea intreaga viata si vorbea despre dezvoltarea sa de la nastere pana la batranete.

| Lostlyric a răspuns (pentru PowerOfReich):

Ai idee daca persoana aceea era Morgan Freeman? Are si el o serie la National Geographic, denumita "The Stroy Of Us".

| PowerOfReich explică (pentru Lostlyric):

Nu, nu era aceea

| Zsolt15 a răspuns:

Nu ii mai stiu numele dar noi l-am vazut de 2 ori deci se repeta, daca imi vine in minte te anunt