| Nestle a întrebat:

Am vazut mai demult un documentar pe National Geographic sau pe Discovery despre explozii cosmice: incepea de la furtuni solare si ajungea pana la coliziuni de galaxii si am nevoie de acel documentar pentru scoala. Stie cineva unde pot sa il gasesc?

8 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Asta e. Sunt o stiva. poate o gasesti aici: http://en.wikipedia.org/......ic_Channel

| alas a răspuns:

Pe youtube

| Nestle explică (pentru alas):

Daca il gasesti tu pe youtube, iti dau funda. Chiar crezi ca nu am cautat pe youtube?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Nestle):

"Daca il gasesti tu pe youtube, iti dau funda. Chiar crezi ca nu am cautat pe youtube?"

chiar presupunand ca exista acel doc pe youtube si se poate gasi, cum vrei exact sa caute altu pentru tine daca nu ne spui titlul documentarului? mai zi si tu cum se numeste. offtopic, gasesti zeci de astfel de documentare marca natgeo si discovery:
Through the wormhole
Cosmic Collisions
Into the universe with stephen hawking
The universe (History Channel)
plus multe altele pe care nu le tin minte
cauta si pe natgeo com. au stream la mai multe documentare full
http://channel.nationalgeographic.com/channel/videos/solar-storms/

| Nestle explică (pentru Andrei7520152):

Pai daca stiam titlul documentarului nu crezi ca il specificam? L-am vazut mai demult nu mai imi aduc aminte.

| alas a răspuns (pentru Nestle):

Zi tu cum se numea seriarul si il gasesc

| Nestle explică (pentru alas):

Păi cred că era din "Known universe", Dar nu sunt sigur.