| Lulu2004 a întrebat:

Ce seriale imi recomdandati? Vreau sa mentionez ca am mai vazut The Vampire Diaries, The Originals, Pretty Little Liars si in prezent ma uit la Riverdale. Daca puteti sa le faceti un rezumat ar fi minunat! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andreeacx a răspuns:

Stranger things- S1: Disparitia unui baiat numit will byers aduce neintelegere in lumea normala, pe cand acesta este blocat in upside down.In cautarea lui, Mike, Dustin si Lucas se intalnesc cu Eleven, o fata scapata dintr-un laborator cu puteri paranormale

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, The Gates, The OA, 3%, The 100, Beyond, 13 Reasons Why, Iron Fist,StartUp, Clique,Dark,The Magicians,Damien,Shadowhunters: The Mortal Instruments, The Tomorrow People, Star-Crossed, TSC, Ravenswood, Nowhere Boys

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100, teen wolf si taboo, informeaza-te tu pe net mai bine despre ele.

| Tatiana2af a răspuns:

Stranger Things, Black mirror in rest nu știu

| Floxit a răspuns:

Black Mirror, daca nu ai vazit acest serial degeaba te uiti la seriale, e vorba de tehnologie, massmedia etc....asta e tema, fiecare episod e diferit, alte personaje(actori) si alti producatori, fiecare are cate final la care nu te asteptai, e psihologic si foarte super, ti-l recomand, macar primul sezon (3 episoade), serialul are 4 sezoane, primele 2, 3 ep, ultinele 2, 6, iar intre cele 2 este si un episod special de iarna, care e cel mai bun.

| Lulu2004 explică:

Va multumesc tuturor! Am ales sa-i dau funda serialului care mi-a placut cel mai mult.