| Daiana_Ioana_1996 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu cateva filme in care parintii sunt omorati, iar copii cand cresc cauta criminali si ii omoara. Funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Colombiana (2011) Illegal Tender (2007), Tapped Out (2014), Death Sentence (2007), Vendetta (2013)

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Quick And The Dead (1995),Four Brothers (2005),A Nanny's Revenge (2012),Kid (1990),Blue Ruin (2013),Detour (2016) //Revenge serial//

| Elide a răspuns:

Răzbunarea lui Logan! The Best! Asta daca nu l.ai văzut deja.

| KsfNksf a răspuns:

Asta a făcut și Vlad Țepeș, caută despre viața lui.

| Meme10Meme a răspuns (pentru KsfNksf):

A existat un film din 1979 cu el. Cel mai bun film din epoca comu[n]ista. Actorul era genial si respecta realitatea istorica, nu ca Nicolaescu care nici nu stia ca Vlad Tepes s-o nascut cu 10 dupa Mircea cel Mare.