| lovelovelove21 a întrebat:

Hei TPU happy Cine stie ce serial incepe pe tvr1 dupa "The moon embracing the sun "(luna imbratiseaza soarele)? Dau fundita :**

Răspuns Câştigător
| サクラ a răspuns:

Nu se stie inca, dupa Paste vom vedea.Si eu sunt nerabdatoare sa vad ce film va urma.

| lovelovelove21 explică (pentru サクラ):

Ok multumesc la amundoua happy abia astept sa vad ce urmeaza. pup

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu stim inca, numai dupa Paste vom afla ce se va difuza.
Te pup!

| サクラ a răspuns:

Am aflat ca va urma Taramul dintre vanturi, este despre printul Muhyul, a mai fost pe tvr1 acum 1-2 ani.

| lovelovelove21 explică (pentru サクラ):

Multumesc happy aflasem si eu acum il urmaresc, mi-a placut serialul asta :XX pup byewinking