| Panteraa a întrebat:

Cum găsesc pe Netflix filmul ea e mama mea? Îl tot caut și nu dau de el și mi s-a zis ca pe Netflix este sigur.

6 răspunsuri:
| WeedR a răspuns:

Buna, cauta "she is". Iti apare sigur asa.

| Panteraa explică (pentru Wr3nch):

Nu se deschide link ulsad

| JicaContra a răspuns (pentru Panteraa):

IN CE TARA ESTI?!? tongue

Netflix-ul face discriminare de tara
de exemplu in rrrominica nu pot deschide serialul Supernatural pe Netflix, cu toate ca am gasit link-ul binemercic
iar mie (tot in rrrominica) link-ul lui Ventrue imi merge binemercic

iar solutia din pacate e un vpn privat (cineva sa iti faca vpn in rrrominica) sau unul pe bani cum ar fi hotspot shield, care cica, ca ar reusi sa pacaleasca Netflix-ul relativ la tara

| Panteraa explică (pentru JicaContra):

În UK sunt și din păcate contul îl am făcut de aici☹️

| JicaContra a răspuns (pentru Panteraa):

Nu conteaza unde ai facut contul, ci, ce IP ai, daca vii cu contul tau in Romania o sa poti vedea filmul

chiar, la un moment dat cu turbovpn am reusit sa prind un IP de state care nu era inregistrat ca vpn la Netflix si am reusit sa fac play la Supernatural ala, dupa aia nu am mai reusit, deci, daca gasesti o solutie de vpn in Romania, poate ai sansewinking
din pacate free, prin care sa mearga si stream, chiar nu stiu nici unul sad