| Seby288 a întrebat:

caut un film ce are ca personaj principal o fata cu o coada (extraterestră). Am vazut trailer-ul pe Netflix si nu am mai gasit filmul.

Răspuns Câştigător
| TipaAia369 a răspuns:

In Siren, daca vezi filmul, nu are coada de sirena pe parcurs. Asa credeam si eu inainte sa il vad dupa nume.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acolo sigur scria si ce film este. Dă cautare pe Google.

| ziftode a răspuns:

Poate sa fie Splice, avea coada cu un varf din care iesea un ac, cu venin dar nu era extraterestra

deci, da mai multe detalii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar.

| Blckwtrprk a răspuns:

Splice (2009)

| TipaAia369 a răspuns:

S-ar putea sa fie Siren
uite un link: https://www.filmeonline.biz/siren-2016.html

| Seby288 explică (pentru TipaAia369):

Nu era cu coada de sirena dar multumesc de raspuns

| TipaAia369 a răspuns (pentru Seby288):

In Siren, daca vezi filmul, nu are coada de sirena pe parcurs. Asa credeam si eu inainte sa il vad dupa nume.