| LoveAnime4ever a întrebat:

Hei TPU.
Imi spune si mie cineva sa un pic mai detaliat, nu vreau fiecare ep in parte, ce se intampla mai exact in primul sezon din Jurnalele Vampirilor?

Dau Funda big grin

1 răspuns:
| Roz_Maria_Ioana_1990 a răspuns:

Eu sunt fan Jurnalele Vampirilor,si inceputul e cam asa,Elena cu Stefan se intalnesc la liceu,incep sa iasa impreuna,la un moment dat,Stefan avand gesturi mai ciudate,Elena incepe sa isi puna intrebari si sa caute raspunsuri,descopera ca este vampir, un episod stau certati apoi se impaca, mare iubire... apoi vin problemele... oricum ti-l recomand este destul de complex, multa actiune, si comedie.Mie una imi place.Vizionare placuta!(P.S: inceputul este asemanator cu Twilight)