| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU m-am uitat la bleach (o gramada de animeuri)Stiu ca bleach a avut multe episoade si a fost extrem de tare (as vrea o continuare) dar a meritat sa ma uit la atat de multe episoade.Si am auzit ca Fairy Tail e un anime frumos asa ca va cer parerea.Se merita sa ma uit sau imi recomandati altceva?
Inafara de (SAO, NARUTO(SHIPPUDEN) )nu pot sa le zic pe toate pe care le-am vazut e imposibil pentru memoria mea

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hello. Fairy Tail este un anime placut.
Daca vrei alte anime-uri:
- Btooom
- Yu Yu Hakusho
- Phantom: Requiem for the Phantom
- Katekyo Hitman Reborn!

Vizionare placuta!

| anonim_4396 explică (pentru ryuu):

Ms mult fiindca nu am vazut Katekyo Hitman Reborn laughing Felicitari pentru funda laughing

5 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Ai spus ca vrei o continuare la Bleach. Poti citi manga aici: http://mangafox.me/manga/bleach/
Se continua de la capitolul 480. Apare 1 capitol pe saptamana (miercurea de obicei).

| anonim_4396 explică (pentru iYuuki):

Manga nu e diferit?

| iYuuki a răspuns (pentru anonim_4396):

Manga sunt benzile desenate japoneze. Pana la capitolul 480 este aceeasi poveste ca in anime, iar de la 480 se continua.

| anonim_4396 explică (pentru iYuuki):

Aha dar sunt boot nu prea inteleg laughing