| Chircu_Denisa_1995 a întrebat:

☺ Puteti sa-mi recomandati si mie niste seriale gen drama, dragoste si care cuprind varcolaci, vampiri sau nu stiu ceva de acest gen?

Răspuns Câştigător
| Phoebecat a răspuns:

The vampire diaries
The Originals
Supernatural
Gossip Girl si Petty little liars(nu cuprind vampiri, etc dar contin drama, dragoste)
Teen Wolf
Legend of the Seeker si Merlin(contin vraji, magie, SF)
True Blood
Angel
Blood Ties
Twilight
Si preferatul meu...The Librarians.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural le are pe toate. Si ar mai fi Reaper (aici e mai multa comedie ), e tot gen Supernatural. Vizionare placuta!

| Daniellllll1 a răspuns:

The vampire Diaries.

| Denly a răspuns:

Nu e de dragoste, dar e cu chestii de genul: "Supernatural".

| PrivesteCatreCer a răspuns:

Teen Wolf

| eelena1797 a răspuns:

True Blood < 333

| DenisaO a răspuns:

The Originals

| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

The Vampire Diaries si The Originals
P.S Uita-te mai intai la The Vampire Diaries pentru ca The Originals are legatura cu The Vampire Diaries