| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, saptamana trecuta am vazut un desen animat pe minimax, ferma lenei sau ferma lui lena, nu mai stiu, dar nu inteleg de ce nu se mai difuzeaza la tv, a fost anulat sau ce? dau funda cine imi poate zice concret happy

Răspuns Câştigător
| sara18miţa a răspuns:

Nu mai arata deoarece astea erau toate episodele.

7 răspunsuri:
| Perversul69 a răspuns:

Hei...tu ce virsta ai de te mai uiti la Minimax? laughing

| nexus9710 explică (pentru Perversul69):

Sincer. nu te doare capu ce varsta am eu

| PrivateUsername12345 a răspuns:

laughing mai bine iei o carticica si citesti decat MINIMAX

| nexus9710 explică (pentru PrivateUsername12345):

Mai bine ..nu mai raspunde daca nu esti in tema...winking

| PrivateUsername12345 a răspuns (pentru nexus9710):

Hai du'te si te culca

| DianaDia1237 a răspuns:

Buna! Stiu ca suntem in 2018 dar acum se difuzeaza iar pe acel canal din cate stiu, si e sezonul 2 acum! Dimineata de la 9:30 si seara de la 22:30! In caz ca vrei sa le revezi si sa iti aduci aminte de copilarie, uita-te?

| LenaFermaLeneiMistral a răspuns:

Păi sunt sezonul 1 și 2 episoadele sezon 1 : ep 1 Mistral. Mistral cel periculos. Incendiul. Rivalul. Traiește Libertatea. Miro. Pile sau Kite. Ai credinta Juliette! Cascade de sauvange. Nașterea lui Domino. Jazzy. Capcana Apei. Moștenirea. Numai ca sunt toate in Germană se pot gasi un pic cam greu dar Succes!