| har a întrebat:

Hei TPU, stiti desenele de pe cartoon network secretele familiei sambata? De ce nu le mai da? Sau credeti ca le vor mai da iar?

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu, nu cred ca se vor mai redifuza. acum, sunt prea preocupati sa bage desene de la holywood. sau cum s-o scrie.

| kitty_9669 a răspuns:

Nu le mai dau sad toate desenele bune au disparut...viata cu Louie, Copii de la 402.

| har explică:

Dar nu le va mai da nici la carroon toon toon ala? Pentru ca am observat ca dadeau multe din desenele care nu mai sunt cum era chowder sau star wars

| radupopa a răspuns:

Nu se mai redifuzeaza deoarece vor sa bage desene de la hollywood ca sa faca programu mai misto. Daca e incearca pe youtube.Noroc.

| STyL3z a răspuns:

Din pacate nu se mai dau...
dar le poti viziona pe site-ul: http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

| Girlslovelife19 a răspuns:

Nu se mai dau dar le poti gasi pe youtube:*