| PiticaMari a întrebat:

Hei TPU stiti seriale coreene ceva de in genul lui " City hunter". Mi-a plaut mult:X
Funda :d

4 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Playful Kiss e super tare si mai gasesti aici altele : http://www.serialecoreene.com/

| carla82 a răspuns:

''Boys over flowers ''il are pe personajul principal din ''City hunter'' aici il cheama gun jun pio. Eu am scris cum se aude cum se scrie corect nu prea stiu si sa nu scriu prosti O seara buna sa ai!happy

| PiticaMari explică (pentru carla82):

M-ati inteles gresit, voiam sa fie ceva de genul filmului aluia cu aceeasi actiunehappy

| PiticaMari explică:

Ceva de genul*