| fffandreeea a întrebat:

trebuie sa va rog ceva ca n-am sa dorm la noapte cryingcei care au vizionat filmul anime NANA imi puteti povesti ce sa intmplat? la sfarsitul episoadelor si sfarsitul? mersi frumos. dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna.
Paii.Nana(Hachiko) ramane cu Takumi se casatoreste cu el si naste o fetita, fetita avea parul negru si caracteristicile lui Takumi deci era logic ca era copilul lui...in ultimul episoid nu mai apare Takumi decat Nana, Nana, Nobu Ssi Fetita lui Takumi si Nana cand avea vreo 3-4 ani... Daca mai ai intrebari trimite mesaj big grin. Funda?

1 răspuns: