| iulianafresh a întrebat:

Hei TPU voi credeti ca The Originals si The Vampire Diares sunt unul si acelasi serial

Răspuns Câştigător
| BeatriceNagy a răspuns:

The Originals si The Vampire Diaries sunt 2 seriale diferite. Binenteles ca, initial, personajele principale din The Originals ( Klaus, Elijah si Rebekah ) au aparut prima data in The Vampire Diaries. Intre timp, povestea s-a dezvoltat si s-a inceput un alt serial, The Originals, care sa ii aibe ca personaje principale, intre timp acestia parasind Mystic Falls, adica iesind din serial. Deci, sunt 2 seriale diferite.

| iulianafresh explică (pentru BeatriceNagy):

Da felicitari eu voiam sa va testez sa vad ce spuneti si ati trecut testul cu brio

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sunt două seriale diferite ca și PLL și Ravenswood