| Nanami利 a întrebat:

Voi dormi la o prietena,asa ca vreau niste filme horror la care sa mor de frica.Dar nu vreau o lista lunga, ci doar filmul care v-a speriat cel mai mult.

9 răspunsuri:
| Nanami利 explică:

Si nu vreau Wrong turn, texas chainsaw massacre, mama, etc pentru ca le-am vazut.

| SaschaM a răspuns:

You asked for it: The Grudge.

| doinitsaandronic a răspuns:

The Hole

| GigiMenta a răspuns:

Drag me to Hell.

| alexandru112211 a răspuns:

SAW dar nu manca inainte si daca ai probleme cu inima nu te uita happy

| Miur a răspuns:

Taken 2(Teroare in Istanbul) ...Sau Taken(Teroare in Paris)...Nu stiu care o sa ti se para cel mai de groaza

| Giurgiuvesti a răspuns:

The Mirrors!

| catalincatappx a răspuns:

Auzi pune-o sa va uitati la Skery movie! iar apoi pune-o sa joace skery maze! (un joc in care trebuie sa feresti un cub de pereti ca de nu iti apare una urata! bafta

| AlexBg a răspuns:

Incearca Saw
Dar iti spun ca te uiti pe propria raspundere