| Dennissel a întrebat:

Maine e ziua unei prietene si voi dormi la ea, ma gandeam sa ne uitam la un film horror. Nu vreau o lista intreaga ci doar ce v-a speriat foarte rau. funda

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods
Texas Chainsaw 3D
Evil Dead
Wrong Turn 5
Grave Encounters 2

| ErrorFound a răspuns:

Justin Bieber-Baby----M-a speriat mai rau ca The Grudge si Bone Eater.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai

Camera 1408
Bone Eater
Apocalypt
The Thing...

| Danielllle a răspuns:

Disturbia,pe mine m-a ingrozit un pic, de fapt groaza e pe la sfirsit la inceput e despe niste adolescentii... uite

http://www.youtube.com/watch?v=lDmnhD5XkRg

| Noodlez a răspuns:

Incearca The Shining. Majoritatea prietenilor mei au tremurat de frica.

| Andra124 a răspuns:

The Grudge(toate filmele din serie sunt foarte înspăimântătoare

| Deea_Deea_1990 a răspuns:

The Purge