| LorenaGC a întrebat:

Hei,TPU! Voiam sa stiu daca va exista sezonul 8 din,, The Vampires Diaries" si daca exista vreo sansa ca actrita Nina Dobrev sa revina in acest serial. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, cel mai probabil o să existe și sezonul 8. Până acum nu s-a anunțat nimic cu privire la sezonul al 8-lea pentru că nici măcar nu s-a terminat sezonul 7. Iar cât despre Nina Dobrev ea a anunțat că dacă serialul o să aibă nevoie de ea pentru 2-3 apariții atunci o să revină dar nu mai mult de câteva apariții.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu s-a anunţat încă nimic, dar vor anunţa dacă va mai fi vreun sezon.Da, Nina a spus că va reveni la un moment dat în serial pentru a-i oferi un final personajului ei.