| maryse_9270 a întrebat:

HEY, stiu ca acum s-au inceput filmarile la zori de zi (seria twilight), dar dupa zori de zi, va mai aparea alt film din seria twilight?
Eu personal cred ca nu, deoarece sunt numai 4 carti cu twilight...

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Pai.mai e si "soarele de la miezul" noptii dar nu se stie daca se face film.straight face. oricum. e un film superb. abia ast "Zori de zi" love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zori de zi va aveaa doua parti happy o parte va fi difuzata vara asta iar cealalta peste un an. totusi producatorii se gandesc sa mai faca continuarea dar nu e nimic sigur.

| katrin7727 a răspuns:

Pai eu situ ca se mai fac continuare dar nu stiu sigur